Vlerësimi: 7.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9/10
(30 Voto)

Fotot

Alita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e funditAlita: Luftëtarja e fundit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Endrra te verteta (2010)

  image
  Dom Kobi nuk vjedh gjëra, ai vjedh ide. Duke e projektuar veten thellë në ndërgjegjen e shënjestrave të tij, ai mund të mbledhë informacione që as hakerat më të...
 • Ridiku (2004)

  image
  Me Vin Diesel, Karl Urban, Jodi Molla. Kapitulli më i fundit i sages mjaft të suksesshme të Ridikut. Pasi tradhtohet dhe plagoset rëndë, Ridiku duhet të luftojë...
 • Snowmageddon (2011)

  image
  An Alaskan town is in danger of destruction by a mystical snow globe that appears on a family's doorstep, wrapped like a Christmas gift, and causes deadly...
 • Tenet (2020)

  image
  Një aksion epik rreth spiunazhit ndërkombëtar, udhëtimit në kohë dhe evolucionit. Një burrë përpiqet të parandalojë Luftën e tretë Botërore nëpërmjet udhëtimit në...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.