Vlerësimi: 6.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.73/10
(26 Voto)

PËRMBLEDHJE

Nelson Coxman është i tronditur nga vdekja e djalit të tij, Kyle, i cili ka vdekur nga një mbidozë e heroinës. Por, në fakt ai zbulon se Kyle është vrarë me urdhër të një karteli të fuqishëm të udhëhequr nga një "Viking". I armatosur me zemërim të pamëshirshëm dhe artileri të rëndë, Coxman merr përsipër ta çmontojë atë duke vrarë një nga një bashkëpunëtorët e Vikingit që do ta çojnë tek ai. Kërkimi i tij për drejtësi shpejt kthehet në hakmarrje të pamëshirshme.

Fotot

Një njeri i qetëNjë njeri i qetëNjë njeri i qetëNjë njeri i qetëNjë njeri i qetëNjë njeri i qetëNjë njeri i qetëNjë njeri i qetëNjë njeri i qetëNjë njeri i qetëNjë njeri i qetëNjë njeri i qetëNjë njeri i qetë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Krijesat perfekte (2006)

  e enjte
  image
  Set during the 1960s in an alternate New Zealand known as Nuovo Zelandia, PERFECT CREATURE imagines a world where vampires and humans peacefully co-exist, with...
 • 24 orë në Londër (2020)

  e enjte
  image
  Një detektive e diskredituar, eprorët e së cilës vënë në pikëpyetje çdo lëvizjeje të saj, është e bindur se fshihet diçka më shumë se sa sugjerojnë provat, kur...
 • Ringjallja e Djallit (2013)

  e enjte
  image
  Jane Levy. Një riprodhim mjaft i vlerësuar i filmit kult të vitit 1981, të mjeshtrit Sam Raimi! Pushimet e pesë miqëve, do të kthehen në luftë për jetë a vdekje,...
 • Abraham Linkoln: Gjahtari i Vampirëve (2012)

  e enjte
  image
  Tregon për jetën sekrete të presidenti më të madh të Amerikës, Abraham Linkolni, dhe për historinë e pathënë që formoi kombin. Presidenti zbulon se vampirët e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.