Vlerësimi: 8.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.1/10
(78 Voto)

Fotot

Roki IRoki IRoki IRoki IRoki IRoki IRoki IRoki IRoki IRoki IRoki IRoki IRoki IRoki IRoki I

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • You Will Die at 20 (2019)

  Sot
  image
  When searching for a blessing on the day of her firstborn child's naming ceremony, Sakina (Islam Mubarak) is instead given a curse. A travelling sheikh prophecies...
 • Staroye i novoye (1929)

  Sot
  image
  100.000.000 peasants - illiterate, poor, hungry. There comes a day when one woman decides that she can live old life no longer. Using ways of new Soviet state and...
 • Mare: Historia jonë dashurore (2007)

  Sot
  image
  Jetojnë në një lagje të varfër të ndarë mes dy bandash trafikantësh droge, Analidia është e bija e udhëheqësit të njërës prëj bandave dhe Xhonata, shoku i saj i...
 • La peau de chagrin (2010)

  Sot
  image
  It's 1832, and 22-year-old Raphaël's (Thomas Coumans) gambling has driven him to the brink of suicide. He is about to throw himself in the Seine a shopkeeper...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.