PËRMBLEDHJE

Fëmijët e agjentëve sekretë duhen t’i shpëtojnë prindërit e vetë. Gregorio dhe Ingrid janë dy agjentë më të mirë në botë: mejshtrat e shndërrimit, shpikësit, të aftë të ndalin luftrat edhe para se të fillonin. Pasi që punojnë për vende të ndryshme, i dërguan t’i eliminojnë armiqtë e vetë më të rrezikshëm: njëri-tjetrin. Por në vende ekzotike të botës ku ballafaqohen përfundimisht, bien në dashuri njëri me tjetrin dhe nisen në një mision më të rrezikshëm që e kishin kurrë: krijesën e familjes. Nëntë vjet më vonë, pas tërheqjes nga shërbimi, aventurat e spiunëve i zëvendësuan me familjare, por e marrin një thirrje që të kthehen në aksion. Kur kolegët e tyre, ish spiunët fillojnë të zhduken njëri pas tjetrit, Kortezët ballafaqohen me Fegan Flopin e lig dhe ndihmësin e tij të keq, Minionin. Por kur ndodh një gjë e paimagjinueshme dhe kur ata të dy zhduken, vetëm fëmijët e tyre mundin t’i shpëtojnë.

Fotot

Fëmijët spiunëFëmijët spiunëFëmijët spiunëBuena Vista/MiramaxBuena Vista/MiramaxBuena Vista/MiramaxBuena Vista/Miramax

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kohë të errëta (2015)

  Sot
  image
  Marek dhe miqtë e saj, këtë herë duhet të ndalin Zorlokun, që kërkon të bëjë bashkë copat e një artefakti të vjetër për të sjellë kohë të errëta për njerëzimin.
 • Ana (2019)

  Sot
  image
  Pas bukurisë mahnitëse të Anna Poliatovas fshihet një sekret që do të çlirojë forcën dhe aftësinë e saj për t’u bërë një prej vrasëseve më të frikshme në botë.
 • Kurthi (1999)

  Sot
  image
  Një agjente e sigurimit dërgohet nga punëdhënësi i saj për të gjetur një hajdut veprash artistike mjaft të rrezikshëm. Por mes saj dhe kriminelit gjërat marrin...
 • Ngarkesë e Çmuar (2016)

  Sot
  image
  Pas një vjedhjeje shumë fitimprurëse që nuk shkon sipas planit, një grabitës profesionist dhe ish e dashura e tij, vihen nën shënjestrën e një krimineli të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.