Vlerësimi: 5.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8/10
(6 Voto)

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kush Është Pa Mëkat (2020)

  e premte
  image
  Genevieve OReilly, Keir ODonnell: Aron Folk rikthehet në qytetin e tij të lindjes për të marrë pjesë në një varrim tragjik. Por rikthimi i tij hap sërish një...
 • Dark Moon Rising (2009)

  e premte
  image
  Vajza nga krahina e njeh një vagabond sekret dhe menjëherë bie në dashuri me të. Por djali merr me veten mallkimin familjar dhe tmerrin e paimagjinueshëm që do ta...
 • No Way Home (1996)

  e premte
  image
  Six years ago Joey's life changed totally. A shop owner who lay in a pool of blood claimed that Joey was the perpetrator. Now the time is served and Joey has...
 • Kafileria (2010)

  e premte
  image
  Tre delikuentë të mitur vijnë në një institucion ndëshkimoro - korektues, ku janë nën drejtim të një rojtari me përvojë.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.