poster

Mbretëria e dëborës 4: Toka e pasqyrave

Snezhnaya koroleva. Zazerkale (2018)


Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.88/10
(8 Voto)

PËRMBLEDHJE

Një mbret i lig vendos të rrëmbejë të gjithë magjistarët e botës dhe ti burogosë në tokën e pasqyrave. E vetmja që mund ta ndalojë mbretin, është Gerda. Ajo nuk ka asnjë fuqi magjike, por forca e saj është besimi në mirësi dhe miqësi...

Fotot

Mbretëria e dëborës 4: Toka e pasqyraveMbretëria e dëborës 4: Toka e pasqyraveMbretëria e dëborës 4: Toka e pasqyraveMbretëria e dëborës 4: Toka e pasqyraveMbretëria e dëborës 4: Toka e pasqyraveMbretëria e dëborës 4: Toka e pasqyrave

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • tregime të pazakonta tregim për flokë artën dhe tre mediqët (2008)

  e enjte
  image
  Një yll televizioni, me flokë bjonde, bie dakort të marrë pjesë në një reality show. Vajza është e detyruar të banojë me tre arinj të pabindur. Kur biondja e...
 • Piratët! (2012)

  Sot
  image
  Always outclassed by fierce opponents such as Cutlass Liz, Peg Leg Hastings, and Black Bellamy, the hopeless, Pirate Captain, decides it's high time he won the...
 • Turbo (2013)

  Sot
  image
  Një kërmill me emrin Teo është i dëshpëruar që është i ngathët. Kur shikon garat me makina në televizion, ai lutet që të mund të ecë po aq shpejt sa ato dhe...
 • Pinguinet e Madagaskarit (2014)

  Sot
  image
  Pinguinët trima Skipëri, Kovalski, Riko dhe ushtari ishin pjesë e elitës më të mirë të spiunëve. Ata bashkuan forcat me organizatën e fshehtë "Era e veriut", e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.