poster

Der süße Brei

Der süße Brei (2018)

Regjia: Frank Stoye

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.2/10

PëRMBLEDHJE

A great famine threatens the country. Before people die of hunger, they turn into birds - as does little Ida. Therefore, her big sister Jola runs desperately into the deep forest to find some food for the family.

Fotot

Der süße BreiDer süße BreiDer süße BreiDer süße BreiDer süße BreiDer süße BreiDer süße BreiDer süße BreiDer süße BreiDer süße BreiDer süße Brei

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Nusja e princit (1987)

  image
  Një përrallë fantastike me princ e princeshë, kalorës të mistershëm, xhuxhë e gjigandë, budallenj e të zgjuar, duele, të qeshura, magji, mrekulli dhe shumë...
 • Princi që gjithmonë kam ëndërruar (2020)

  image
  Amanda është asistentja e një fotografeje shumë të famshme. Kur shefja e saj merr një ftesë për të fotografuar festimet e Krishtlindjeve në Mbretërinë e Pantreas,...
 • The Little Mermaid (1992)

  image
  Lena, a young and carefree mermaid princess, lives a happy life in her home under the sea until the day she meets a human, Prince Stefan, and falls desperately in...
 • Djali milingonë (2013)

  image
  Po sikur një ditë edhe ti të transformoheshe në një superhero si 12 vjecari Pelle. Një ditë të bukur ai pickohet nga një milingonë dhë që nga ai cast jeta e tij...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.