PëRMBLEDHJE

Janne's new boss's brother-in-law slept with her against her will. She conceals the incident and continues her way of life as usual. But her silence has consequences, not only for the love that she feels for her friend Piet.

Fotot

All GoodAll GoodAll GoodAll GoodAll Good

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Jetë Në Udhëkryq (2009)

  image
  Historitë e një mjeku morgu, një ish të dënuari, një prifti dhe një striptisteje ndërthuren në rrethana të çuditshme në prag të Krishtlindjes.
 • Ditët në re (2007)

  image
  Është ky një film i Silvio Soldini-it „Ditë dhe re” (Giorni e nuvole), i shkruar së bashku me Doriana Leondeff, Feancesco Piccolo dhe Federica Pontremoli. Në këtë...
 • Talea (2013)

  image
  It's summer holidays, and the planned Italian holiday with Jasmin's foster family is just around the corner. Everyone is looking forward to the trip - except...
 • Doomsday (2015)

  image
  An apocalyptical storm threatens to wipe out an entire country. A state of emergency is raised while mayhem breaks out.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.