PËRMBLEDHJE

Të ndarë prej pak kohësh, Trejsi dhe Riku e kalonin çdo festë me vajzat e tyre, Harperin dhe Evën. Por këtë Krishtlindje, në listën e dëshirave ato kanë vetëm një; të kalojnë Krishtlindjen me mamin dhe babin te shtëpia në fermë. Bashkimi i përkohshëm sdo të jetë i lehtë për çiftin, por ndoshta do ti ndihmojë të gjejnë romancën e humbur, duke u plotësuar dëshirën vajzave.

Fotot

Krishtlindja e ëndërruarKrishtlindja e ëndërruarKrishtlindja e ëndërruarKrishtlindja e ëndërruarKrishtlindja e ëndërruarKrishtlindja e ëndërruarKrishtlindja e ëndërruarKrishtlindja e ëndërruarKrishtlindja e ëndërruarKrishtlindja e ëndërruarKrishtlindja e ëndërruarKrishtlindja e ëndërruar

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Puthja e fundit e Kajzerit (2016)

  Sot
  image
  Një ushtar gjerman përpiqet të zbulojë nëse rezistenca holandeze ka infilturuar një spiun në shtëpinë e kaizerit Vilhelm në prag të Luftës së Dytë Botërore, por...
 • Six Minutes to Midnight (2020)

  Sot
  image
  Eddie Izzard and Judi Dench star in this spy thriller set on the cusp of WWII, inspired by real events. An English finishing school for German girls is embroiled...
 • Unter Nachbarn (2011)

  Sot
  image
  The budding friendship between two very different neighbors takes a tragic turn when David runs over a young woman and causes her death. At Robert's insistence...
 • Huo zhe (1994)

  Sot
  image
  Fugui and Jiazhen endure tumultuous events in China as their personal fortunes move from wealthy landownership to peasantry. Addicted to gambling, Fugui loses...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.