poster

Ëndrra e Dimrit

Winter's Dream (2018)

Dramë, Familjar, Romancë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Kanada
Regjia: David Winning

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi i përdoruesit: 7.1/10
(138 Voto)

Fotot

Ëndrra e Dimrit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Lundrim në dashuri (2019)

  image
  2019. Përpjekja e një mësueseje të re biologjie për të shpëtuar ishullin e saj të dashur nga ndërtimi i një resorti, çon në një romancë të papritur me një kapiten...
 • Brazdat (1973)

  image
  Marta është një vajzë e re energjike, e cila fiton simpatinë e të gjithëve kur vendos të bëhet traktoriste. Në fillim, burri i saj, Ademi, i cili do ta ketë...
 • Njeriu i mirë (1983)

  image
  Telo dhe Vera, dy të rinj të dashuruar, para se të finalizojnë dashurinë e tyre, kalojnë nëpër intrigat e thurura nga vëllai i Verës, Kiço. Ky i fundit, duke qenë...
 • GËRVISHTJET MBI TRYEZË (1998)

  image
  Medlifi 10-vjeçare pas vdekjes së gjyshes shkon të vizitojë gjyshin idhnak, në kopshtin e dendur e të cilit zbulon kasollen misterioze prej drurit. Kasollja dikur...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.