poster

DC Super Hero Girls: Legends of Atlantis

DC Super Hero Girls: Legends of Atlantis (2018)

Animacion | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 4.1/10

PËRMBLEDHJE

Siren steals the Book of Legends in order to locate the Trident of Atlantis and rule the entire ocean.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Spectral (2016)

  Sot
  image
  James Badge Dale, Emily Mortimer, Bruce Greenwood: Një grup ushtarët ndeshen deri në vdekje me alienët të cilët janë gati duke pushtuar Nju Jorkun.
 • Muskuj dhe Para (2013)

  Sot
  image
  një menaxher i një palestre në Majami në vitet 90 vendos se e vetmja mënyrë për tu pasuruar është përmes zhvatjes. Për tia arritur qëllimit ai rekruton dy shokë...
 • Qyteti i krimit (2019)

  Sot
  image
  Një detektiv i NYPD është futur në një kërkim në të gjithë qytetin për një palë vrasës policësh pasi zbuloi një komplot masiv dhe të papritur.
 • Kuvendi i Shtrigave (2006)

  Sot
  image
  Katër miq fshehin një sekret 300 vjeçar. Ata janë magjistarë, pasardhësit e një kuvendi shtrigash të shekullit të 17 të. Por kur djali i pestë i dëbuar shfaqet...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.