poster

Pettson and Findus: Findus Moves House

Pettersson und Findus - Findus zieht um (2018)


Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.1/10

PëRMBLEDHJE

The old man Petterson is trying to sleep but his cat Findus is keeping him awake, so they both agree that Findus shall have his own house. Based on the beloved books by Sven Nordqvist.

Fotot

Pettson and Findus: Findus Moves HousePettson and Findus: Findus Moves HousePettson and Findus: Findus Moves HousePettson and Findus: Findus Moves HousePettson and Findus: Findus Moves HousePettson and Findus: Findus Moves HousePettson and Findus: Findus Moves HousePettson and Findus: Findus Moves HousePettson and Findus: Findus Moves HousePettson and Findus: Findus Moves HousePettson and Findus: Findus Moves HousePettson and Findus: Findus Moves HousePettson and Findus: Findus Moves House

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Një ëndërr e zjarrtë (2022)

  image
  Nju Jork, viti 1932. 16 vjeçarja Xhorxha Nolan ëndërron të bëhet zjarrfikësja e parë femër në botë, por ligji nuk i lejon gratë ta bëjnë këtë profesion. Kur...
 • Madagaskar 2 - Arratisje në Afrikë (2008)

  image
  Të braktisur në brigjet e Madagaskarit, kafshët e kopshtit zoologjik të Nju Jorkut kanë thurrur një plan arratisjeje. Në bordin e një avioni të vjetër, të...
 • Jeta sekrete e kafshëve 2 (2019)

  image
  Kevin Hart, Harrison Ford, Patton Oswalt. Njihuni me jetët emocionale të kafshëve shtëpiake, lidhjen e thellë midis tyre dhe familjarëve që i duan, si dhe se...
 • Manu (2019)

  image
  Manu është një dallëndyshe e vogël, i cili mendon se është një pulëbardhë. Por shumë shpejt, Manu kupton, se është ndryshe nga motrat dhe vëllezërit e tij. Ndaj...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.