Fotot

Južni vetarJužni vetarJužni vetarJužni vetarJužni vetarJužni vetarJužni vetar

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • La llorona (2019)

  e premte
  image
  Alma is murdered with her children during a military attack in Guatemala, but 30 years later when the general who ordered the genocide is found not guilty, Alma...
 • De held (2016)

  e premte
  image
  After many years abroad, a woman’s homecoming becomes a nightmare as she’s the target of violent attacks. To stop them, she must dig deep into the darkness of her...
 • Certi bambini (2004)

  e premte
  image
  An Italian film that focuses on the life of Rosario (Gianluca Di Gennaro), an eleven-year-old boy growing up in an environment of poverty and crime in Naples....
 • Vejushat (2018)

  e premte
  image
  Vendosur në qytetin bashkëkohor Chicago, në mes të një periudhe trazirash, katër femra me asgjë të përbashkët veçse një borxhi të lënë nga aktivitetet kriminale...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.