poster

What Is Cinema?

What Is Cinema? (2013)

Dokumentar, Histori | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Francë, Kanada
Regjia: Chuck Workman

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.1/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.