Vlerësimi: 7.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.2/10
(171 Voto)

PëRMBLEDHJE

Matt Damon. Ka dy vjet që Jason Bourne i bie botës përqark me të dashuren e tij Marie. Kujtesa s'i është kthyer kurrë, porse jeton me shpresen për ta hedhur pas kraheve te shkuaren e tij te dhunshme.

Fotot

Epërsia BornEpërsia BornEpërsia BornEpërsia BornEpërsia BornEpërsia BornEpërsia BornEpërsia BornEpërsia BornEpërsia BornEpërsia BornEpërsia BornEpërsia Born

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Agjentët e fatit (2011)

  image
  M.Damon, E.Blunt. Një politikan në prag të zgjedhjeve, mëson se gjithçka në jetën e tij, ndodh sipas një plani të caktuar. Tani ai duhet të vendosë nëse duhet të...
 • Ocean's eleven (2001)

  image
  Një gangster ngre në këmbë nje bande ortakesh për të vjedhur tre kazinote më të medha të Las Vegasit gjate kohës se trasmetimit të një prej ndeshjeve me te...
 • Unë Do Ju Gjej (2008)

  image
  17 vjeçarja Kim është gëzimi dhe krenaria e babait të saj, Brajan Mill, një ish agjent policie. Pasi e bind të atin që të bëjë një udhëtim në Paris me shoqen e...
 • Ocean's Thirteen (2007)

  image
  The last time we saw Danny Ocean's crew, they were paying back ruthless casino mogul Terry Benedict after stealing millions from him. However, it's been a while...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.