poster

Garage Sale Mystery: A Case of Murder

Garage Sale Mystery: A Case of Murder (2017)

Thriller, Krim, Dramë, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi: 7.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.6/10
(8 Voto)

Fotot

Garage Sale Mystery: A Case of MurderGarage Sale Mystery: A Case of Murder

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Framed for Murder: A Fixer Upper Mystery (2017)

  image
  Shannon Hammer is the owner of a construction company and an expert in Victorian home restoration and renovation. Through her renovations, she finds clues to...
 • Vrasësi i Alaskës (2013)

  image
  Nicolas Cage, Vanessa Hudgens. Bazuar në një histori të vërtetë. Në përpjekje për të gjetur sa më shpejt një vrasës serial, një polic në Alaskë bashkëpunon me një...
 • Shkrimtari fantazmë (2010)

  image
  Ewan McGregor, Pierce Brosnan, Olivia Williams. Një shkrimtar anonim pranon të shkruajë kujtimet e një ish-kryeministri. Por shumë shpejt e gjen veten në mes të...
 • Dolores Claiborne (1995)

  image
  Cathy Bates, Jennifer Jason Leigh. Dy gra, të ndara nga një vdekje...të bashkuara nga një vrasje. Një reportere shkon në një qytet të vogël, ku e ëma është...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.