poster

The Greengage Summer

The Greengage Summer (1961)

Komedi, Dramë, Romance | Mbretëria e Bashkuar
Regjia: Lewis Gilbert

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.8/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Diell me shi (2013)

  e hënë
  image
  "Nëse merr vetëm dhjeta në mësime, babai do të dhuroj pushime, që nuk i ke parë as në ëndrra". Ky është premtimi që Keko i bën djalit të tij Nikolo, ndërkohë që...
 • Takeover (2020)

  e hënë
  image
  When Danny and Ludwig meet in a leisure park, they can hardly believe their eyes: not only do they look very similar, they are the same age. Their lives are...
 • Idhët-ëmbël (2009)

  e hënë
  image
  Një ekspert i vlerësuar robusto është dërguar në Tajlandë nga shefi i tij manjatit eksentrik për kafe për të blerë një kulture ekzotike për fasule. Jeta e tij "e...
 • Në shtëpi me prindërit (2008)

  e hënë
  image
  Një baba beqar i cili sapo ka gjetur suksesin si drejtuesi i një shfaqjeje televizive të suksesshme, fillon të vërë në dyshim rrugën që ka ndjekur në jetë kur...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.