Vlerësimi: 5.2/10

PëRMBLEDHJE

Mifti, age 16, lives in Berlin with a cast of characters including her half-siblings; their rich, self-involved father; and her junkie friend Ophelia. As she mourns her recently deceased mother, she begins to develop an obsession with Alice, an enigmatic, and much older, white-collar criminal.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Rrugë të bardha (1974)

  image
  Deda, një djalë i ri me entuziazmin e moshës dhe dashuri për punën, endet përgjatë linjës telefonike duke kërkuar shkëputjen. Njerëzit që jetojnë në zona të...
 • Doomsday (2015)

  image
  An apocalyptical storm threatens to wipe out an entire country. A state of emergency is raised while mayhem breaks out.
 • Ditët në re (2007)

  image
  Është ky një film i Silvio Soldini-it „Ditë dhe re” (Giorni e nuvole), i shkruar së bashku me Doriana Leondeff, Feancesco Piccolo dhe Federica Pontremoli. Në këtë...
 • Hadi Be Oglum (2018)

  image
  Ali, a fisherman, devoted his life to his young son, Efe. Efe was the only son of Ali who was in this life. Efe is different from other children. Efe, who has a...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.