PËRMBLEDHJE

Rrembimi i Helenes, lufta e Trojes dhe miti i Akilit. Kur princi i Trojes, Paridi, rrembeu Helenen e bukur, Menelau i kerkoi vellait te tij mbretit Agamenon, ta perdor si justifikim kete fakt, per te sulmuar Trojen.

Fotot

TrojaTrojaTrojaTrojaTrojaTrojaTrojaTrojaTroja

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.