PËRMBLEDHJE

Kësaj here, dy heronjtë më të lavdishëm të Francës, Asteriksi dhe Obeliksi, nisin një aventurë të jashtëzakonshme duke u përballur me luftëtarët më të famshëm të brigjeve veriore: Vikingët.

Fotot

Foto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTL

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Vëllai Ari 2 (2006)

  image
  Ju kujtohet vellai Ari dhe banda e tij me personazhet mistrece dhe çamarrokë? Ata kthehen serish në një film të ri, akoma me argetues dhe gazmor se i pari!...
 • Përgjithmonë Shrek (2010)

  image
  I mërzitur nga jeta shtëpiake, Shrek vendos të bëjë një marrëveshje me një shkurtabiq shpirtlig, i cili i premton se do ta ktheje serish ne përbindësh. Por shpejt...
 • Shrek 3 (2007)

  image
  Film i animuar i dubluar ne shqip nga aktoretme te mire shqiptare. Shrek: Genti Pjetri Gomari: Saimir Kodra, Fiona: Andeta Radi Maccoku me çizme:Bujar Asqeriu.
 • Hotel Transilvenia 2 (2015)

  image
  I shqetësuar se nipi i tij gjysmë njeri e gjysmë vampir, nuk është i frikshëm sa duhet, Drakula kërkon ndihmën e miqve për ta futur djaloshin në një kurs intensiv.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.