Vlerësimi: 6.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9/10
(13 Voto)

Fotot

Histori KrishtlindjeshHistori KrishtlindjeshHistori KrishtlindjeshHistori KrishtlindjeshHistori KrishtlindjeshHistori KrishtlindjeshHistori KrishtlindjeshHistori KrishtlindjeshHistori KrishtlindjeshHistori KrishtlindjeshHistori KrishtlindjeshFoto: RTL / © Crown Media United States, LLCFoto: RTL / © Crown Media United States, LLCFoto: RTL / © Crown Media United States, LLC

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Vetëm Seks (2003)

  image
  Në çdo lidhje njëri mban peshën më të madhe. Jerry, i cili ka rënë në dashuri me shikim të parë me Amandën, lë të dashurën për të. Por ka nevojë për këshilla....
 • Mysafire në qytet (2009)

  image
  Renée Zellweger, Harry Connick Jr. Një drejtuese biznesi ambicioze nga Majemi, e cila adhuron jetën në shoqërinë e lartë, shkon në një qytezë në Minesota dhe...
 • Punë djemsh (2003)

  image
  Pasi zgjohet të nesërmen në shtrat nga festa e diplomimit, gjen pranë shtratit një grua të çuditshme dhe mendon se ka tradhtuar nusen e tij. Ndjenja e fajit e...
 • Çfarë ndodh në Vegas (2008)

  image
  Cameron Diaz, Ashton Kutcher. Të martuar pas një nate festash në Las Vegas, dy njerëz të panjohur i 'thërrasin mendjes' dhe kërkojnë të ndahen. Por në atë moment...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.