PËRMBLEDHJE

Në këtë film, Trumani është një burrë jeta e të cilit është e shtirur. Vendi ku ai jeton është në fakt një studio e madhe me kamera të fshehura kudo. Të gjithë miqtë dhe njerëzit që e rrethojnë janë aktorë që luajnë rolin në serialin më të njohur në botë, "The Truman Shoë". Trumani mendon se është një njeri i zakonshëm dhe se ka idenë sesi e shfrytëzojnë. Derisa një ditë, ai zbulon gjithçka. A do të reagojë ai?

Fotot

Truman showTruman showTruman showTruman showTruman showTruman showTruman showTruman showTruman showTruman show

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ella Enchanted (2004)

  Sot
  image
  Based on Gail Carson Levine's award winning novel, this is the story of Ella, a young woman who was given a "gift" of obedience by a fairy named Lucinda. Anything...
 • Happy Ending (2018)

  Sot
  image
  Helle has been waiting for her husband Peter to retire. Her dreams are crushed when Peter comes home with a big surprise; he is pursuing a new career as a wine...
 • Rini e dytë (2017)

  Sot
  image
  Elis është 40 vjeçe, e divorcuar, vajza e një regjizori të njohur si dhe nënë e dy fëmijëve. Në ditën e ditëlindjes duke festuar njihet me tre të rinj që...
 • Disco (2008)

  Sot
  image
  Didier është një fans 40-vjeçar i muzikës disko. Mashkulli nuk ka punë dhe akoma vazhdon të banojë me nënën e tij. Didier ka një djalë, të cilin nuk e ka parë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.