Vlerësimi: 7.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.25/10
(8 Voto)

PËRMBLEDHJE

While helicopters overhead spray against a Medfly infestation a group of Los Angeles lives intersect, some casually, some to more lasting effect. Whilst they go out to concerts and jazz clubs and even have their pools cleaned, they also lie, drink, and cheat. Death itself seems never to be far away, even on a fishing trip.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Limonët e vegjël të verdhë (2013)

  Sot
  image
  Agnesa është kuzhiniere dhe i pëlqen të gatuajë. Ajo ka punë të mirë, të dashurin i cili e do shumë dhe shoqen më të mirë e cila është gjithmonë pranë saj. Një...
 • Vdekje Xhon Takerit (2006)

  Sot
  image
  Kejt është vajza e re e shkollës. Ajo kap Xhon Takërin duke dalë me tre vajza të ndryshme njëherësh: Kerri, vajza e mençur, Hithër, nxitësja e tifozëve dhe Beth,...
 • Vera verore (2013)

  Sot
  image
  I entuziazmuar me shfaqjen "Nën diellin e Toskanës", Xhejms (Itan Pek) braktis punën e vet dhe përfundimisht niset për ta gjetuar ëndrrën e vet. Shfaqja e...
 • Evolucioni (2001)

  Sot
  image
  When a meteorite falls to Earth two college professors, Dr. Ira Kane and Prof. Harry Phineas Block, are assigned the job of checking the site out. At the site,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.