Vlerësimi: 7.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.45/10
(40 Voto)

Fotot

Sikario 2 - Dita e ushtaritSikario 2 - Dita e ushtaritSikario 2 - Dita e ushtaritSikario 2 - Dita e ushtaritSikario 2 - Dita e ushtaritSikario 2 - Dita e ushtaritSikario 2 - Dita e ushtaritSikario 2 - Dita e ushtaritSikario 2 - Dita e ushtaritSikario 2 - Dita e ushtaritSikario 2 - Dita e ushtaritSikario 2 - Dita e ushtaritSikario 2 - Dita e ushtaritSikario 2 - Dita e ushtaritSikario 2 - Dita e ushtaritSikario 2 - Dita e ushtaritSikario 2 - Dita e ushtaritSikario 2 - Dita e ushtaritSikario 2 - Dita e ushtaritSikario 2 - Dita e ushtaritSikario 2 - Dita e ushtaritSikario 2 - Dita e ushtarit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Zemërdragoi (1996)

  Sot
  image
  Mbreti i ri Einon plagoset në një betejë, por arrin të mbijetojë përmes përkujdesjeve të Drakos, një dragoi. Disa vite më vonë, Bouen, një i pasionuar pas...
 • Vajzat e Këqija (1994)

  Sot
  image
  Four former harlots try to leave the wild west (Colorado, to be exact) and head north to make a better life for themselves. Unfortunately someone from Cody's past...
 • Xhumanxhi - Mirë se Vini në Xhungël (2017)

  Sot
  image
  Katër adoleshentë zbulojnë një tastierë të vjetër të një video loje misterioze qe nga vitet 90 dhe tërhiqen, në kuptimin e plotë të fjalës, në xhunglën e lojës,...
 • Zathura: Aventurë në Hapësirë (2005)

  Sot
  image
  Dy vëllezer që grinden gjithmonë me njëri-tjetrin do ta gjejnë veten në një hapësirë të mistershme e të errët dhe gjatë udhëtimit të tyre fantastik do të zënë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.