Vlerësimi: 5.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.35/10
(26 Voto)

Fotot

Arrati nga KrishtlindjetArrati nga KrishtlindjetArrati nga KrishtlindjetArrati nga KrishtlindjetArrati nga KrishtlindjetArrati nga KrishtlindjetArrati nga KrishtlindjetArrati nga KrishtlindjetArrati nga KrishtlindjetArrati nga KrishtlindjetArrati nga KrishtlindjetArrati nga Krishtlindjet

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Nacionalna klasa (1979)

  Sot
  image
  One week in a life of Branimir Mitrovic "Floyd", a young rally driver from the National Class (up to 785cc), dreaming of promotion to the higher category. He...
 • Më mirë hesht! (2005)

  Sot
  image
  Rowan Atkinson ështe nje famulltar i rrethuar nga problemet. Ai është një njeri i mirë por shumë i pafat. Djali i tij është frikacak, vajza e tij pëlqen të ketë...
 • Limonët e vegjël të verdhë (2013)

  Sot
  image
  Agnesa është kuzhiniere dhe i pëlqen të gatuajë. Ajo ka punë të mirë, të dashurin i cili e do shumë dhe shoqen më të mirë e cila është gjithmonë pranë saj. Një...
 • The Cobbler (2014)

  Sot
  image
  "Kobler" flet për këpucar, brez të katërt në punë familjare, që gjen makinë të fshehtë magjike për qepje, në bodrum të babait të tij. Makina i mundëson që të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.