Vlerësimi: 6.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.23/10
(65 Voto)

Fotot

Z. dhe Znj. SmithZ. dhe Znj. SmithZ. dhe Znj. SmithZ. dhe Znj. SmithZ. dhe Znj. SmithZ. dhe Znj. SmithZ. dhe Znj. SmithZ. dhe Znj. SmithZ. dhe Znj. SmithZ. dhe Znj. SmithZ. dhe Znj. SmithZ. dhe Znj. SmithZ. dhe Znj. SmithZ. dhe Znj. SmithZ. dhe Znj. SmithZ. dhe Znj. Smith

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Robin Hudi Rebelimi (2018)

  Sot
  image
  Pasi e dashura e tij e zemrës rrëmbehet nga Sherifi tiran i Notingamit, legjendari Robin Hudi dhe banda e tij e të jashtligjshmëve nisin një sulm të guximshëm për...
 • Mision i pamundur 3 (2006)

  Sot
  image
  Ethan Hunt perballet me nje kontrabantist armesh te rrezikshem dhe sadist, teksa perpiqet te mbaje sekret identitetin e tij dhe te mbroje te dashuren e tij. Filmi...
 • Grabitqari - Evolucioni (2018)

  Sot
  image
  Kur një djalë i ri shkakton aksidentalisht rikthimin e gjuetarëve më vdekjeprurës të universit në Tokë, vetëm një ekuipazh i ish-ushtarëve dhe një profesor i...
 • Jeto i lire ose vdis si hero (2007)

  Sot
  image
  B.Willis, T.Olyphant. Problemi i agjentit Xhon Meklen është një grup piratësh informaticienë që po përpiqen të bllokojnë sistemin e mbrojtjes të SHBA. Një i ri,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.