Vlerësimi: 6.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.57/10
(7 Voto)

PËRMBLEDHJE

Mavis surprizon Drakulën me një udhëtim familjar në një kroçere luksoze për përbindësha. Sapo udhëtimi nis, lind një romancë kur Drakula takon kapitenen misterioze të kroçeres, Erika. Tani është rradha e Mavis të luajë rolin e prindit të kujdesshëm, duke mbajtur Erikën larg babait të saj. Ata se dinë se Erika, kjo dashuri "shumë e bukur për të qenë e vërtetë" është në fakt një pasardhëse e Abraham van Helsing, një armiku të lashtë të Drakulës dhe gjithë përbindëshave të tjerë.
Bashkohuni me familjen e parapëlqyer të përbindëshave, ndërsa ajo nis pushimet në një anije turistike me përbindësha.Gjithçka shkon mirë, ndërsa përbindëshat kënaqen me argëtimin që ofron anija turistike, që nga volejbolli tek ekskursionet ekzotike, si edhe të tjerë që kërkojnë të nxihen nën rrezet e hënës. Por pushimet e ëndrrave kthehen në makth, kur Mevisi zbulon që Draku është dashuruar me kapitene e mistershme të anijes, Erikën, e cila fsheh një sekret të rrezikshëm, që mund të shkatërrojë gjithë llojet e përbindëshave.

Fotot

Hoteli i monstrave 3Hoteli i monstrave 3Hoteli i monstrave 3Hoteli i monstrave 3Hoteli i monstrave 3Hoteli i monstrave 3Hoteli i monstrave 3Hoteli i monstrave 3Hoteli i monstrave 3Hoteli i monstrave 3

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Papagalli 2 (2014)

  e hënë
  image
  Protagonistët e filmit Rio këtë herë e gjejnë veten në xhunglat e Amazonës ku përpiqen të përshtaten mes risive e rreziqeve, me Najxhëllin hakmarrës dhe gjyshin...
 • Geroy Envella: Vykhod iz igry (2017)

  Sot
  image
  Four students accidentally found the gateway and landed in the digital world of Envell. Here, our heroes gain superpowers and learn that the evil final boss...
 • Ted - Avanturisti i humbur (2012)

  Sot
  image
  Duke u përpjekur të bëhet aventurier, Tad Xhonsi kërkon një qytet të humbur në këtë komedi 3D spektakolare, e cila do t'ju shëtisë nga Xhungla e Amazonit deri te...
 • Dragoni i lumtur (2009)

  Sot
  image
  Një dragua i ri kinez dënohet nga perëndite të zbresë poshtë në tokë për të jetuar si njeri i zakonshëm. Derisa forcat e këqija të zbulojnë identitetin e tij të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.