poster

Hakmarrje me çdo cmim

Blood and Bone (2009)

Thriller, Aksion, Dramë, Krim, Sport, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Ben Ramsey

Vlerësimi: 6.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.5/10
(28 Voto)

PëRMBLEDHJE

Kjo është historia e ish-kampionit të arteve marciale Boun. Për të përmbushur premtimin që i bëri mikut të tij më të ngushtë ai fillon të marrë pjesë në turnetë ilegale që realizohen nga bota mafioze. Për t'ia arritur qëllimit ai është gati të bëjë gjithçka.

Fotot

Hakmarrje me çdo cmimHakmarrje me çdo cmimHakmarrje me çdo cmimHakmarrje me çdo cmimHakmarrje me çdo cmimHakmarrje me çdo cmimHakmarrje me çdo cmimHakmarrje me çdo cmimHakmarrje me çdo cmimHakmarrje me çdo cmim

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • I padiskutueshmi (2006)

  image
  M.J.White, S.Adkins. Nje ish kampion i peshave të rënda, George 'Iceman' Chambers do të përfundojë në një burg rus. Por atje ai s'do të jete kampioni i vetëm. Uri...
 • Qyteti i krimit (2019)

  image
  Në qytetin Edison ekziston një rrjet korrupsioni të cilin askush nuk guxon ta sfidojë. Një gazetar i ri zbulon gjithçka dhe është i vendosur të bëj të vërtetën...
 • A Brooklyn State of Mind (1998)

  image
  Al Stanco has lived all of his life in Brooklyn and does some work for the local crime lord, Danny Parente. New to the neighbourhood is Gabriela, a filmmaker...
 • Ditë Stuhie (1990)

  image
  Cole Trickle enters the high-pressure world of Nascar racing. He's a hot driver with a hot temper, and this attitude gets him into trouble not only with other...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.