poster

Arti Ynë

The Art of Us (2017)

Komedi, Dramë, Romancë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi i përdoruesit: 7.5/10
(151 Voto)

Fotot

Arti YnëArti Ynë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Nën diellin e Toskanës (2003)

  image
  Diane Lane, Raoul Bova. Pas një divorci të dhimbshëm, një grua shkon me pushime në Toskanë dhe në një vendim të momentit blen një vilë të vjetër. Një vendim që do...
 • SEKS DHE MĖNGJES (2005)

  image
  Seksi dhe mëngjesi eksploron intimitetin në jetën e dy çifteve dhe zbulon se çfarë duhet për të patur një lidhje afatgjatë duke ruajtur një marrëdhënie seksuale...
 • Delikatesa (2011)

  image
  Një prej autorëve më të shitur në Francë në vitin 2011, fitues i 10 çmimeve letrare, përkthyer në 30 gjuhë të botë.... Një romancë prekëse me skenar të vetë...
 • Do të bëhem trainer (1995)

  image
  Na ishte njëherë një skuadër futbolli e cila nuk fitonte kurrë. Fëmijë dhe prindër kishin humbur çdo shpresë, derisa një ditë një fëmijë i rritur tha: Unë do të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.