Vlerësimi: 5.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.5/10
(4 Voto)

PëRMBLEDHJE

Interior designer Olivia Wilson loses her job in New York. With newfound time on her hands she decides to head home to California to surprise her dad, Neil for the 25th anniversary of the family business, Wilson Family Movers. Upon arrival she meets the newest member of the Wilson team, Scott. With business coming to a halt, she and Scott work together to get things back on track. Just as the two begin to form a bond, Olivia is faced with a difficult decision when a worthwhile job opportunity pops up back in New York.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • The Wedding Ring (2021)

  image
  Kate Sterling owns and operates Tokens of Love, a custom design jewelry store, in Minneapolis, she its designer. She treats the store like an extension of family,...
 • Një i huaj në qytetin Amish (2014)

  image
  Jeta e një lojëtari të famshëm bejzbolli dhe djalit të tij të vogël, do të ndryshojë përgjithmonë, kur fati, i detyron të qëndrojnë për disa ditë në qytetin e...
 • A Perfect Christmas (2016)

  image
  Steve and Cynthia are a newlywed couple celebrating their first Christmas together. They invite their families to join them for the holidays, but when Steve is...
 • Kutia e ushqimit (2013)

  image
  Një dërgesë e gabuar ushqimi në Mumbai, krijon një lidhje mes një shtëpiakeje të re dhe një burri të vjetër, dhe të dy nisin të ngrenë një botë imagjinare mes...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.