Vlerësimi: 6.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.6/10
(7 Voto)

PëRMBLEDHJE

An aspiring journalist meets a coffee shop owner who plays matchmaker for his customers. She agrees to be matched, but going though his process causes her to see that her perfect match might just be the matchmaker himself.

Fotot

Brimming with LoveBrimming with Love

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Krishtlindje me Hollin (2012)

  image
  Pronarja e një dyqani lodrash, bie në dashuri me një burrë, i cili kujdeset për mbesën e tij jetime...
 • Vagabondët e vegjël (1994)

  image
  Spenki, Alfa-Alfa, Darla, Porki, Piti, etj janë personazhet më të jashtëzakonshëm të qytetit të cilët se bashku kalojnë nga një aventurë tek tjetra. Alfa-Alfa do...
 • Vajza e gjatë (2019)

  image
  Xhodi është vajza më e gjatë e shkollës. Ajo është ndjerë gjithmonë e bezdisur nga ky fakt. Por një ditë, Xhodi vendos ti thotë 'Stop' turpit që ndjen dhe talljes...
 • Beso në fitore! (2020)

  image
  Universiteti i Oklahomës, ka vendosur të marrë pjesë në Olimpiadën Kombëtare. Por a do mundet të fitojnë, pa atleten e tyre më të mirë? Tani Brenna dhe pjesa...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.