Vlerësimi: 6.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.2/10
(12 Voto)

PëRMBLEDHJE

A cynical divorce mediator (Brooke Nevin) is forced to care for a client's dog. The mischievous hound warms her heart, and after spending time with the local vet (Jake Sandvig), she begins to find that maybe the true love she dared not believe in is actually closer than she thinks.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Basti i Nuses (2017)

  image
  Health fanatic Melanie (Karissa Lee Staples) has backed out of not one but three weddings with the last one seeing her flee at the last minute from the church. It...
 • Flip That Romance (2019)

  image
  As Spring blooms, rival house flippers who once dated, Jules Briggs and Lance Waddell, end up owning dual sides of a dilapidated duplex. They decide ownership of...
 • ComeBack Kid (2019)

  image
  Layla's the co-host of a morning show alongside her charming, but sometimes irritating, colleague Derek. Their lives are turned upside down when they're given a...
 • Dashuria në menu (2019)

  image
  Për të shpëtuar restorantin e tij, një shef kuzhine me emër bën një marrëveshje pa dëshirë me drejtuesen e një kompanie ushqimesh të ngrira, por gjërat...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.