poster

Lego DC Super Hero Girls: Brain Drain

Lego DC Super Hero Girls: Brain Drain (2017)

Animacion, Aksion, Aventure, Komedi, Familjar | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Todd Grimes

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.0/10

PËRMBLEDHJE

The DC Super Girls go LEGO® in this animated adventure brimming with brain-twisting action! The mind games are only beginning when Supergirl, Wonder Woman, and Batgirl have no recollection of a series of wrongdoings that they were responsible for. Who can the girls turn to when even Bumblebee, Katana and other members of Super Hero High are also up to no good? It will take more than super powers to untangle this mental mix-up and find out who or what is behind these mind-bending misdoings! Get up and get your cape on for the ultimate in LEGO® girl power!

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Rrëmbim në Venecia (2017)

  Sot
  image
  Stiv Fordi është një hetues privat në plazhet më popullore të Los Anxhelosit. Profesioni dhe jeta e tij personale do të ndryshojnë kur këtij të fundit t'i vjedhin...
 • Henkok (2008)

  Sot
  image
  Ekzistojne heronjte, superheronjte dhe Henkok. Njihni superheroin qe te gjithe duan ta urrejne. Ai duhet te shpetoje boten edhe pse nuk e do nje gje te tille....
 • Me të Gjithë Shpejtësinë (2010)

  Sot
  image
  Në këtë triller aksion, një inxhinier veteran dhe një makinist i ri bëjnë gara kundër kohës për të parandaluar një katastrofë. Dyshen do ta ndihmojë në këtë...
 • Lindja e Planetit të Majmunëve (2014)

  Sot
  image
  Një komb në rritje me majmunë të modifikuar gjenetikisht i udhëhequr nga Çezari kërcënohet nga një grup njerëzish, të cilët i mbijetuan një virusi shkatërrimtar...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.