poster

Mafia

Mafia (2012)

Aksion, Krim | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Ryan Combs

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 3.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Misioni i fundit (2013)

  e mërkurë
  image
  Pasi i mbijetoi një rënie nga një aeroplan 5 mijë metra mbi oqean, një ish-punonjës i CIA-s, i kthyer në një kontraktor qeveritar, ri-infiltronhet një rrjet të...
 • Dritat e kuqe (2012)

  e mërkurë
  image
  Rrëfimi për psikologun dhe asistentin e tij, të cilët bashkë hulumtojnë aktivitete paranormale. Hulimtimi i çon deri parashikuesin me famë botërore.
 • Rënia e Shtëpisë së Bardhë (2013)

  e mërkurë
  image
  Një ish operative i Forcave Speciale dhe truprojë e presidentit duhet të luftojë që të marrë sërish në dorë Shtëpinë e Bardhë që kontrollohet nga terroristët. Pas...
 • Lufta e Yjeve - Rizgjimi i Forcës (2015)

  e mërkurë
  image
  Fanatshkence/Aksion, Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher: 30 vite pas rrëzimit të Perandorisë Galaktike, një kërcënim i ri po ngrihet. Urdhri i Parë kërkon...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.