Fotot

Jashtë KontrollitJashtë KontrollitJashtë KontrollitJashtë KontrollitJashtë KontrollitJashtë KontrollitJashtë KontrollitJashtë KontrollitJashtë KontrollitJashtë KontrollitJashtë KontrollitJashtë KontrollitJashtë KontrollitJashtë KontrollitJashtë KontrollitJashtë KontrollitJashtë KontrollitJashtë KontrollitJashtë KontrollitJashtë KontrollitJashtë Kontrollit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Superheroi me zemër (2011)

  image
  Arjun Rampal, Shah Rukh Khan. Jeta e një krijuesi videlojërash, do të marrë të tatëpjetën kur superkrimineli shkatërrues i krijuar prej tij, bëhet mëse i vërtetë...
 • Beteja e llojit të tretë (2016)

  image
  Në një qytet evropian të shkatërruar nga lufta, disa ushtarë amerikanë gjenden të vrarë në mënyrë të pashpjegueshme. Një inxhinier bashkohet me një njësi elitare...
 • Star Trek (2009)

  image
  Kandidat për 4 Çmime Oskar dhe 7 çmime të tjera kinematografike. Fati i galaksisë është në duart e 2 rivalëve të betuar! Njëri është Xhejms Kirku, kriminel...
 • Tron 2 Trashëgimia (2010)

  image
  Jeff Bridges. Sam, ende vuan zhdukjen e babait, i cili ishte një gjeni në zhvillimin e video lojërave. Por kur Sam, heton nje sinjal të çuditshëm, ai e gjen veten...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.