poster

Hakmarrja e ëmbël

Crash Pad (2017)

Komedi | Kanada, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Kevin Tent

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

Fotot

Hakmarrja e ëmbëlHakmarrja e ëmbëlHakmarrja e ëmbël

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Moon Landing (2019)

  image
  Two brothers embark on the most challenging and exhilarating journey of their lives: landing on the Moon.
 • GOOD MORNING HEARTACHE (2008)

  image
  Martesa e një aktori dhe një redaktori të pavarur prishet papritur para kamerës së dy kineastëve.
 • Wedding Association 2: Circumcision (2015)

  image
  The adventures of the box office sensation, Dügün Dernek (Unconventional Wedding) are all set to continue in Dügün Dernek 2: Sünnet (Unconventional Circumcision)....
 • John Carpenter's Dark Star (1974)

  image
  Low-budget story of four astronauts in deep space, whose mission is to destroy unstable planets in star systems which are to be colonised. The late Commander...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.