Vlerësimi: 8.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

Fotot

The Zen Diaries of Garry ShandlingThe Zen Diaries of Garry ShandlingThe Zen Diaries of Garry ShandlingThe Zen Diaries of Garry ShandlingThe Zen Diaries of Garry Shandling

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Xhonatan me dëshmi (2007)

  image
  Jonathan Winters, ikona e stripit dhe artisti i talentuar ënderron për këtë, që pikturat e tij të jenë të varur në Muzeun e Artit Modern në Nju Jork. Kritiku i...
 • Për nder të Spokut (2016)

  image
  Një dokumentar mbi karakterin ikonë të serialit Star Trek, Spok, interpretuar nga aktori Leonard Nimoi. Nën regjinë e djalit të Nimoit, Adam, ky dokumentar tregon...
 • Ero Sarinen: Arkitekti që krijoi të ardhmen (2016)

  image
  Jeta dhe puna vizionare e gjigantit modernist, arkitektit finlandezo -amerikan Ero Saarinen. Vdekja e tij e papritur në moshën 51 vjeç, shënoi një nga karrierat...
 • Bernie (2011)

  image
  Jack Black, Shirley MacLaine. Bernie, punonjësi i dashur i një funerali, zë miqësi me një vejushë pasanike që s'e do askush. Por të gjithë do të shokohen kur...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.