poster

Danielle Steel's 'Heartbeat'

Danielle Steels: Heartbeat (1993)

Komedi, Dramë, Romancë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi i përdoruesit: 6.6/10
(127 Voto)

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • God, You're Such a Prick (2020)

  image
  A young girl in Germany graduates high school, but then gets a cancer diagnosis. She decides to enjoy the time she has left instead of spending it in the...
 • Më mirë s'ka ku të shkojë (1997)

  image
  Film fitues i 2 çmimeve OskarJeta e një shkrimtari mizantrop (Jack Nicholson), do të ndryshojë përgjithmonë kur ai miqësohet me një kamariere (Helen Hunt), një...
 • Të gjitha rrugët të çojnë në Rome (2015)

  image
  Jessica Parker, Raul Bova. Megi dhe ish-i dashuri i saj Luka, nisin një udhëtim përgjatë Italisë në kërkim të vajzës adoleshente të Megit, e cila bën çmos të...
 • Sekretet e Shkollës së Artit (2006)

  image
  Jerome (Max Minghella) dreams of becoming the greatest artist in the world. Arriving at a prestigious art school he is surrounded by a collection of clichéd...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.