Fotot

S:W:A:TS:W:A:TS:W:A:TS:W:A:TS:W:A:TS:W:A:TS:W:A:TS:W:A:TS:W:A:TS:W:A:TS:W:A:TS:W:A:TS:W:A:TS:W:A:TS:W:A:T

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Mekaniku (2011)

  e hënë
  image
  Artur Bishop është një vrasës profesionist me një kod strikt dhe një talent unik për të eliminuar pa lënë gjurmë viktimat e tij. Vdekja e mikut dhe mentorit të...
 • Primal Rage: The Legend of Konga (2018)

  e hënë
  image
  A newly reunited young couple's drive through the Pacific Northwest turns into a nightmare as they are forced to face nature, unsavory locals, and a monstrous...
 • Vrapo dhe qëllo (2022)

  e hënë
  image
  Pasi la pas një jetë krimi dhe dhune, Rei tani bën një jetë të qetë familjare. Por kur zbulohet e kaluara e tij, ai shantazhohet për një punë të fundit. Gjatë një...
 • Vrasës Të Lindur (1994)

  e hënë
  image
  Natyra e tij e shtyn njeriun të vrasë sepse qenia njerëzore nuk është asgjë më shumë se një kafshë. Nuk ju besohet? Mirësevini në botën e Majkut dhe Melorit,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.