Vlerësimi: 5.4/10

PËRMBLEDHJE

Get ready for the Intergalactic Games; a friendly competition that aims to bring peace throughout the galaxy, but with these teams competing, it may get a little fierce! Facing off against Korguar Academy and the Female Furies, can the Super Hero High team bring home the championship? Team up with Wonder Woman, Supergirl and Batgirl as they uncover an even greater challenge off the field, as one of the teams has a much more sinister motive for joining the competition. Let the games and the action begin. It's time for DC Super Hero Girls animated movie!

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • VETËTIMË NË QIELL TË KALTËR (1995)

  Sot
  image
  Për ta çliruar motrën e vet të rrëmbyer, mekanik i makinave sportive Çan Foh-To (Xheki Çen) duhet ta mposhtë kriminelin udhëheqës në garat rrugore.
 • 007 - Jeto dhe Lër të Vdesin (1973)

  Sot
  image
  James Bond shkon ne New Orleans për të hetuar vrasjen misterioze të disa agjentëve britanikë. Gjatë këtij misioni ai njihet me Mr. Big, një shpërndarës heroine,...
 • Epoka e akullnajave 2 (2006)

  Sot
  image
  Manny, Sid dhe Diego Zbuluan se epokes se akullnajave po i vjen fundi, ata bashkohen te gjithe per nje udhetim ne nje toke me te larte, Ne udhetim ato zbulojne se...
 • Kung Fu Panda 2 (2011)

  Sot
  image
  Panda më e preferuar nga ju dhe pjesa tjetër e luftëtarëve të Kung Fu-së, rikthehen me një aventurë të re... Këtë herë, një armik i ri ka në plan të përdorë një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.