PËRMBLEDHJE

Tom Cruise, Morgan Freeman. Në të ardhmen, kur Toka është shkatërruar nga nje racë jashtëtokësorësh, Xhek Harper - veteran i ngarkuar me misionin e nxjerrjes së burimeve të mbetura nga toka, fillon të dyshojë për misionin dhe veten e tij.

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.