Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Druri kombetar (2009)

  image
  Kur Rock ka zgjedhur Sitka bredhin si pema kombëtare e tij, ai dhe babai i tij ngurrojnë të vendosur jashtë në një udhëtim emocionuese ndër-vend nëpër zemër të...
 • Nato a Casal di Principe (2017)

  image
  In the late 1980s, Amedeo Letizia, a young 20 something Italian, leaves his hometown of Casal di Principe to pursue a career in acting in Rome. While he's making...
 • Call Jane (2022)

  image
  A married woman with an unwanted pregnancy lives in a time in America where she can't get a legal abortion and works with a group of suburban women to find help.
 • Instinkt (1999)

  image
  Një thriller psikologjik me Anthony Hopkins dhe Cuba Gooding Jr të dy fitues të çmimin oskar. Misteret e një psikiatri që kërkon të lexojë mendimet e një njeriu...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.