Fotot

ParanojaParanojaParanojaParanojaParanojaParanojaParanojaParanojaParanojaParanojaParanoja

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Orë dëshpërimi (2007)

  image
  Gerard Butler, Maria Bello, Pierce Brosnan. Neil dhe Ebi Uorner kanë një jetë perfekte dhe një martesë perfekte. Bashkë me vajzën e tyre të vogël, Sofine, ata po...
 • Vrasësi i Alaskës (2013)

  image
  Nicolas Cage, Vanessa Hudgens. Bazuar në një histori të vërtetë. Në përpjekje për të gjetur sa më shpejt një vrasës serial, një polic në Alaskë bashkëpunon me një...
 • Gazetari (2012)

  image
  Matthew McConaughey, Nicole Kidman, John Cusack. Një gazetar rikthehet në qytezën e tij të lindjes, për të hetuar historinë e një njeriu të dënuar me vdekje, i...
 • Hollësitë (2021)

  image
  Los Anxhelos, 1990. Dy detektivë bashkojnë forcat në kërkimin e një vrasësi serial që po terrorizon qytetin, por njëri prej tyre nuk e di që hetimi i bën jehonë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.