poster

Paragraph 78

Paragraf 78 (2007)


Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 4.9/10

Fotot

Paragraph 78Paragraph 78Paragraph 78Paragraph 78Paragraph 78Paragraph 78Paragraph 78Paragraph 78Paragraph 78

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Katastrofë në Tokë (2016)

  image
  Kolin është në prag mbylljes së një marrëveshjeje të madhe, kur një katastrofë godet planetin. Ai zgjohet pas 11 muajsh vetëm për të zbuluar se, në një fare...
 • Godzilla kundër Kongut (2021)

  image
  Kapitulli epik i rradhës vë përballë njëri-tjetrit dy nga ikonat më të mëdha në historinë e filmave, të frikshmin Godzilla dhe të fuqishmin Kong.
 • Godzilla (1998)

  image
  As provave të bombardimit atomik në Paqësorin Jugor, një krijesë e panjohur pikaset në Kanalin e Panamasë. Shkencëtari Niko Tatopolous lajmërohet të hetojë mbi...
 • Mbreti i luftetareve (2010)

  image
  Film aksioni i bazuar në video-lojë „Mbreti i luftëtarëve”.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.