poster

Mysteries of the Jules Rimet Trophy

Mysteries of the Jules Rimet Trophy (2014)

Regjia: Brett Ratner
Arena Sport 5 RS | Sot | 17:00

Vlerësimi: 7.0/10

PËRMBLEDHJE

The Jules Rimet trophy, the holy grail of sport trophies, is the target of numerous thefts and ultimately disappears without a trace, with various theories surrounding what truly happened to the trophy.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Krokodilat e Suburbia 3 (2011)

  e premte
  image
  Në ditëlindjen e Hannesit asgjë nuk shkon siç duhet. Grindet me të dashurën, Marian, sepse në vend që të kalojë me të momente romantike, preferon të bëhet pjesë e...
 • Warcraft: Zanafilla (2016)

  e premte
  image
  Duke kërkuar të largohet nga bota e tij që po vdes, shamani Gulkdan përdor një magji të errët për të hapur një portë në mbretërinë e Azerothit. Përkrahur nga...
 • Nata e pare (2019)

  e premte
  image
  Një natë nga jeta e oficerit veteran të LAPD-së, Ray Mandel dhe rekrutit të ri Nick Holland i cili mëson për jetën e të qënurit polic në një natë të vetme, të...
 • Magjistari dhe gjarpri i bardhe (2011)

  e premte
  image
  Regjisori i kësaj historie, Ching Siu-Tung, e mbështet filmin e tij në legjendën e vjetër kineze për një herbarist, i cili bie na dashuri me Gjarpërin e Bardhë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.