poster

A Perry Mason Mystery: The Case of the Jealous Jokester

A Perry Mason Mystery: The Case of the Jealous Jokester (1995)

Krim, Dramë, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.8/10

PËRMBLEDHJE

Bill McKenzie's niece works as a production assistant for controversial television personality Josie Joplin, who publicly accuses her of having an affair with her husband. One night McKenzie's niece receives a message which she believes is from Josie to go to her hotel room, when she gets there someone knocks her out and when she wakes up, Josie is dead and she's the number one suspect, so McKenzie defends her.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Mësues Përgjysmë (2006)

  e mërkurë
  image
  Deni është mësues historie në një shkollë tetë vjeçare. Por duke qenë se aty nuk e ndjen veten të realizuar, fillon të përdorë drogë si mënyrë për tiu larguar...
 • Liria (2012)

  Sot
  image
  Me ndihmën e një kërkuesi kriminelësh, një skllav i çliuar niset për të shpëtuar gruan e tij nga një pronar mizor plantacioni në Misisipi.
 • Muzgu (2008)

  Sot
  image
  Bela, një vajzë e re adoleshente rrezikon gjithçka kur bie në dashuri me një vampir. Takimi me Eduardin, i bukur dhe inteligjent, do të shndërrohet shpejt në një...
 • Te vjedhesh nje vrases (2018)

  Sot
  image
  Një i ri që parkon makinat e një restoranti, gjen një menyrë të zgjuar se si të grabisë shtëpitë e klientëve të pasur. Ai kupton se ka zgjedhur personin e gabuar...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.