Vlerësimi: 7.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6/10
(2 Voto)

PËRMBLEDHJE

Helene Regnier's husband Charles, who is mentally ill, injures their son Michel in a rage. Charles moves back in with his wealthy and manipulative parents, who blame Helene for their son's condition and vow to win custody of Michel. While the boy is in hospital, Helene rents a room in a boarding house nearby. The Regniers hire Paul Thomas, a family acquaintance who needs money, to find dirt on Helene before the court hearing on custody. Paul moves into the boarding house and, with the help of his girlfriend Sonia, who rarely wears clothes, plots to ruin Helene's reputation and then her very life.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Çakalli (1997)

  e premte
  image
  Në Moskë, pasi zëvendës drejtori i FBI-së Carter Preston dhe oficerja e shërbimit të fshehtë rus Valentina Koslova vrasin një figurë të mafias ruse, kërcënohen...
 • Hakmarrje Në Bermuda (2018)

  Sot
  image
  Kur një senator zhduket gjatë pushimeve në Bermuda, e dashura e tij shtatzënë përpiqet të zbulojë se çfarë ka ndodhur. Ajo mëson se nëna e tij ndodhet në ishull...
 • Dashuri E Semurë (2018)

  Sot
  image
  Anxhela i ka të gjitha, pasuri, punë dhe është e lidhur me burrin e përsosur. Gjërat do të marrin një rrjedhë tjetër kur në jetën e saj shfaqet ish i dashuri i...
 • Korrieri (2012)

  Sot
  image
  Joseph Gordon-Levitt, Michael Shannon... Manhatan. Jeta e një korrieri me biçikletë, do të vihet në rrezik, pasi një polic i korruptuar është i gatshëm të bëjë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.