PËRMBLEDHJE

Stephen Dorff, Maisie Williams. Në Afrikë me familjen, një shkencëtar ngatërron rrugën dhe vritet nga një tregtues armësh. Tani e dashura dhe vajza e tij adoleshente, bëjnë të pamundurën për të mbijetuar nën diellin përvëlues.

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.