poster

Eagle vs. Shark

Eagle vs. Shark (2007)

Komedi, Romance | Zelandë e Re
Regjia: Taika Waititi

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.0/10

PËRMBLEDHJE

Eagle vs Shark is the tale of two socially awkward misfits and the strange ways they try to find love; through revenge on high-school bullies, burgers, and video games.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Për dashuri apo para (1993)

  Sot
  image
  Doug është një i ri që punon gjithë ditën si portier në një hotel luksoz, duke kursyer para për të bërë biznesin e tij ...
 • Nje aktore premtuese (2000)

  Sot
  image
  Yvon Rance është një zotëri elegant në moshë të mesme dhe me një parukë të përsosur. Ai është një berber i shkëlqyer, i cili në vendlindjen e tij, Bretanjë, fiton...
 • Shkolla e hajduteve (1986)

  Sot
  image
  Dalmacio, Amalio dhe Exhisto Siragi bëjnë punë të rëndomta për të fituar bukën e gojës, por një ditë thirren nga xhaxhai i tyre i pasur, i cili i bind që të...
 • Mafia Vret Vetëm Në Verë (2013)

  Sot
  image
  Bazuar në ngjarje të vërteta, kjo komedi e zezë përfshin 20 vite të historisë së Sicilisë, nga viti 1970 deri në vitin 1990. Filmi vë në lojë bosët e mafias dhe...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.