PËRMBLEDHJE

Satirë e filmave Hollivudianë me buxhet të madh dhe aktorëve të llastuar. Në xhungël për të xhiruar një film aksion, një grup aktorësh (Ben Stiller, Jack Black, Robert Downey Jr.), detyrohen të kthehen në ushtarë të vërtetë...

Fotot

Tropic ThunderTropic ThunderTropic ThunderTropic ThunderTropic ThunderTropic ThunderTropic ThunderTropic ThunderTropic Thunder

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • The Diplomat (2009)

  Sot
  image
  A British diplomat is arrested on charges of working with Russian mafia. After death threats to his wife, they are taken into protective custody. Then the MI6...
 • 007 - Jeto dhe Lër të Vdesin (1973)

  Sot
  image
  James Bond shkon ne New Orleans për të hetuar vrasjen misterioze të disa agjentëve britanikë. Gjatë këtij misioni ai njihet me Mr. Big, një shpërndarës heroine,...
 • Autobuzi 657 (2015)

  Sot
  image
  Luk Voni punon në një kazino të drejtuar nga një miku i tij i vjetër, famëkeqi Frensis "Papa" Silva. E bija e Vonit është e sëmurë dhe ka nevojë për një...
 • Lufta e shteteve (2002)

  Sot
  image
  Presidenti i Rusisë vdes dhe zëvendësohet nga një njeri me një të kaluar të mistershme, i cili alarmon SHBA në për shpërthimin e një Lufte të Ftohtë. Kur CIA...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.